Dnešný horúci deň strávili žiaci 1. a 2. ročníka na príjemnej exkurzii v Dudinciach. Počas celého dňa ich sprevádzala dobrá nálada, úsmevy a množstvo zážitkov.
Najskôr si prezreli známe Rímske kúpele, kde sa dozvedeli zaujímavosti o tomto jedinečnom mieste a zároveň sa pri prehliadke výborne zabavili. Následne sa vybrali na prechádzku lesoparkom Búroš, kde si okrem oddychu v prírode vyskúšali aj vonkajšie cvičebné stroje v exteriérovom fitparku a preverili svoju šikovnosť i kondíciu. Nechýbala ani zaslúžená odmena v podobe osviežujúcej zmrzliny, ktorá v horúcom počasí všetkým veľmi chutila. Veľkú radosť deťom priniesla aj návšteva detského ihriska, kde sa mohli dosýta vyšantiť so svojimi kamarátmi. Domov sa všetci vracali plní pekných zážitkov, dobrej nálady a spomienok na krásne strávený deň. 🌞🍦🌳😊